KATEŘINA GILI

Co říkají klienti o mých službách

S manželem jsme navštěvovali párovou terapii po dobu několika měsíců. Paní Gili můžu jedině doporučit, terapie byly příjemné a nenásilné. Krok za krokem jsme se s manželem učili poslouchat se navzájem a za pomocí pár úkolů "na doma" se naše manželství začalo dostávat ode dna směrem nahoru. A za to dávám palec nahoru :)

LL, Praha

Claro que nos ha sido de mucha ayuda las sesiones y agradezco nuevamente por su tiempo y comprensión.

CG, Praha

Moc jste mi pomohla, abych našl sebe i svou cestu.

JŠ, Praha

Děkuji za Váš čas a péči, byla jsme mi oporou v několika týdnech, kdy jsem hledala cestu "jak správně zaparkovat v životě" Ať se Vám daří! A pokud budu potřebovat duševní péči v budoucnu, jistě se obrátím přímo na Vás! Krásné slunečné září Vám i Vašim blízkým!

AM, Středočeský kraj

Kateřina je velice milá, empatická a nápomocná. Vždyť jsem byla velice spokojená a naše společná práce měla pozitivní výsledek. Určitě bych Kateřinu doporučila dál. Na sezení jsem se vždyť cítila příjemně a uvolněně

VK, Holandsko

Katka je skvělá terapeutka. Umí naslouchat, pomůže jít do hloubky a pojmenovat problém. Ve svém přístupu je laskavá, otevřená a empatická. V párové terapii přistupuje k oběma z páru stejně, dává stejný prostor. Velmi doporučuji!

ZK, Praha

Vynikající terapeutka, doporučuji. Dokazala mi pomoci. Správnými otázkami vas navede nasmeruje na tu pravou cestu, jak se sebou pracovat. Pomůže najit problém i ten nejhlubší